kliknij by włączyć powiększenie
Wczytywanie mapy
Nie można niczego wyszukać
otwórz mapę
Zobacz Drogowa Satelitarna Hybrydowa Tereneowa Moja lokalizacja Pełny ekran Wstecz Kolejny

Wyniki wyszukiwania

Borowa Góra. Domy w zabudowie bliźniaczej

500,000 PLN
Poprzeczna 6,
dodaj do ulubionych

Mamy Państwu do zaproponowania kameralne osiedle 11 domków jednorodzinnych (9 wolnostojących i 1 w zabudowie bliźniaczej) „Borowa Aleja” mieszczące się w miejscowości Borowa Góra, gmina Serock. Osiedle położone jest w malowniczej okolicy graniczącej z lasem, gdzie po trudach pracy można znaleźć chwile wytchnienia i relaksu. Znajduje się zaledwie 25 km od centrum Warszawy.

Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum i innych dzielnic Warszawy, samochodem jak i komunikacją : PKS oraz prywatną. Miejscowość położona jest przy drodze krajowej nr 61. Bliskość szkoły podstawowej, klimat w jakim mogą uczyć się nasze dzieci powoduje, iż dzieciństwo spędzone tutaj będzie owocowało przez całe dalsze ich życie.

Dużą zaletą Borowej Góry jest bliskość Zalewu Zegrzyńskiego (ok. 2 km), gdzie można doskonale spędzić wolny czas. Okolice Borowej Góry stanowią ciekawe tereny dla amatorów spędzania wolnego czasu w bliskim sąsiedztwie wody i pięknych lasów. Na tych terenach przebiega szlak turystyczny, który zachęca do wycieczek pieszo-rowerowych łączących najbardziej atrakcyjnie zakątki gminy. Zalety te sprawiają, że okolice Borowej Góry stają się bardziej atrakcyjne i coraz więcej ludzi osiada tu na stałe i buduje swoje domy.
Jednymi z nielicznej grupy szczęśliwców możecie być Państwo !!!!

 

Adres: Poprzeczna 6
Miejscowość:
Kod pocztowy: 05-140
Kraj: Poland
ID nieruchomości: 6191
Cena: 500.000 PLN
Powierzchnia nieruchomości: 155 metry2
Powierzchnia działki: 600 metry2
Pokoje: 6
Sypialnie: 4
Łazienki: 2
Szkoła podstawowa
Przystanek autobusowy
Sklep
Las
Jezioro

Zadaj pytanie

Porównaj nieruchomości

Podobne pozycje

Dom wolnostojący 172 m2 w pobliżu Serocka

2 172 metry2
Do sprzedaży dom wolnostojący w pobliżu Serocka. Stan surowy otwarty, co stwarza możliwość własnej ...
Do sprzedaży dom wolnostojący w pobliżu Serocka. Stan surowy otwarty, co stwarza możliwość własnej aranżacji i wykończenia według własnego uznania. ...
290.000 PLN