kliknij by włączyć powiększenie
Wczytywanie mapy
Nie można niczego wyszukać
otwórz mapę
Zobacz Drogowa Satelitarna Hybrydowa Tereneowa Moja lokalizacja Pełny ekran Wstecz Kolejny

Wyniki wyszukiwania

Apartamenty Srebrna w Legionowie

350,000 PLN
Srebrna 6,
dodaj do ulubionych

Nasza propozycja to nowość, łącząca w sobie komfort i niezależność wynikające z mieszkania w zabudowie jednorodzinnej oraz atrakcyjną cenę, charakterystyczną dla rynku mieszkaniowego.

Wszystkie lokale są bezczynszowe. Oznacza to, że są wolne od jakichkolwiek, comiesięcznych opłat do spółdzielni mieszkaniowej (czynsz). Opłaty związane są tylko z indywidualnym zużyciem energii, wody itp.

Każde z mieszkań posiada oddzielne media (gaz, prąd, kanalizacja) oraz nowoczesny piec. Osiedle wyposażone jest w elektrycznie sterowaną bramę wjazdową i jest oświetlone wzdłuż drogi wewnętrznej. Mieszkania na parterze mają notarialnie przypisany ogródek, natomiast wszystkie mieszkania usytuowane na piętrze posiadają duże balkony.

W cenie, do każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska znajdująca się na poddaszu oraz miejsce parkingowe w części wspólnej osiedla.

Lokalizacja

To, co charakteryzuję tę inwestycję, to przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja. Nasze apartamenty znajdują się niespełna 500 m od stacji PKP, sklepów oraz innych obiektów usługowych. Najbliższy sklep spożywczy oddalony jest od osiedla o 250m. Odległość do przedszkola i szkoły to zaledwie 1200 m.

Atutem naszych mieszkań jest także bliskość lasu i terenów rekreacyjnych. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by oderwać się od głośnych, ruchliwych ulic i zrelaksować wśród zieleni. 1,5 km od inwestycji znajduje się nowoczesna hala sportowo-rekreacyjna Arena Legionowo, a przy niej Centrum Obsługi Rowerzystów z wypożyczalnią rowerów i punktem informacji turystycznej.

 

Adres: Srebrna 6
Miejscowość:
Województwo: ,
Kod pocztowy: 05-120
Kraj: Poland
ID nieruchomości: 6169
Cena: 350.000 PLN
Powierzchnia nieruchomości: 66 metry2
Powierzchnia działki: 100 metry2
Pokoje: 3
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Przystanek autobusowy
Kolej
Sklep
Las
Kościół
Apteka
Boisko

Zadaj pytanie

Porównaj nieruchomości

Podobne pozycje

Mieszkania z antresolą ul. Mickiewicza Proj...

Ponadczasowa architektura, elegancki minimalizm, a zarazem dbałość o detale architektoniczne, decydują o klimacie i ...
Ponadczasowa architektura, elegancki minimalizm, a zarazem dbałość o detale architektoniczne, decydują o klimacie i charakterze tego osiedla. ...
381.725 PLN

Mieszkania 4-pokojowe Projekt Park ul. Micki...

PROJEKT PARK to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, ciszę i wysoki standard wykończenia, ...
PROJEKT PARK to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, ciszę i wysoki standard wykończenia, które poszukują dla siebie miejsca blisko ...
432.822 PLN

Mieszkania 3-pokojowe przy ul. Mickiewicza 2...

PROJEKT PARK to starannie zaprojektowane, kameralne osiedle o nowoczesnej formie architektonicznej, położone wśród zieleni. ...
PROJEKT PARK to starannie zaprojektowane, kameralne osiedle o nowoczesnej formie architektonicznej, położone wśród zieleni. Jasna elewacja i niska zabudowa nawiązują ...
286.810 PLN